AL-KO HWA 6000/5 Premium

AL-KO HWA 6000/5 Premium
Výrobce: AL-KO
Kód zboží:
Dostupnost: obvykle expedujeme do 7 prac. dnů

Cena: 7 982 Kč s DPH

Vodní automaty zajišťují konstantní tlak na výstupní větvi čerpadla, což je idální řešení v kombinaci s průtokovým ohřívačem vody nebo zavlažovacím systémem, oproti domácím vodárnám. ideální pro zalévání trávníků a záhonů, pro provoz postřikovačů trávníku nebo zahradní sprchy, přečerpávání a odčerpání dešťové vody automat s 5stupňovou čerpací technikou, estrémně vysoký výkon umožňuje mimořádně tichý provoz vybavený automatickou kontrolou provozu (ochrana běhu na sucho) a digitálním displejem velký a snadno čistitelný XXL filtr chrání čerpadlo a zpětný ventil před nečistotami a zaručuje tak spolehlivý provoz díky integrovanému zpětnému ventilu ve filtru nasává vodní automat vodu zvlášť rychle a lze jej tak i snadno uvést do provozu bezpečný a jednoduchý automatický provoz - zapnutí a vypnutí čerpadla probíhá pomocí elektronického tlakového spínače nekompromisní kvalita s mosaznými připojovacími závity. Díly čerpadla, které přichází do styku s vodou jsou vyrobeny z nerezového materiálu.

Hlavní výhody

Snadná manipulace Díky přiloženému klíči na filtr lze sklíčko filtru a veškerá šroubová spojení k plnění a vypouštění otevírat otočením ruky.

Technická data

Číslo výrobku 113141

EAN 4003718048599

Produktová řada

AL-KO

Zdroj pohonu elektrický předfiltr ano

Příkon W 1 400

Max. sací výška v m 8

Max. doprav.výška v m 60

Max. doprav. množství v l/hod. 6 000 ? výtlačné větve

G 1" (33,3 mm)

Hnací ústrojí čerpadla 5-stupňové ochrana běhu na sucho ano

Hmotnost cca v kg 14,8

  • Domácí vodní automaty: vytrvalý tlak díky inteligentnímu ovládání 
  • Za kvalitu těchto našich přístrojů jsou zodpovědné dvě věci: První je inteligentní, elektronické ovládání -automatická kontrola – hlídá provoz domácího vodního automatu permanentně a stará se o optimální ochranu před chodem nasucho. Další je vybavení kvalitními motory. Přináší výkon od 1400 W a 1-5 stupňové hnací ústrojí čerpadla dopraví až 6.000 I/h. Maximální dopravovaná výška našich automatů činí 60 m.

Související zboží