AL-KO LSV 6

AL-KO LSV 6
Výrobce: AL-KO
Kód zboží:
Dostupnost: obvykle expedujeme do 7 prac. dnů

Cena: 10 190 Kč s DPH

Délka polene až 103 cm, štípací tlak 6,0 t

Rychloupínací šroub pro snadnou aretaci zdvihu

Bezpečnostní obouručné ovládání

Výškové nastavení spodního stolu ve třech polohách

Široká základna pro perfektní stabilitu při práci

Variabilní, přesný a výkonný: Vertikální štípače AL-KO jsou vhodné především pro štípání větších polen.

Vertikální štípač AL-KO LSV 6

S vertikálním štípačem AL-KO můžete bez problémů štípat i delší polena. Bezpečnostní obouručné ovládání stroje zaručuje bezpečnost při práci a přesné rozštípnutí dřeva. Díky integrovaným ozubeným držákům polene můžete bezpečně štípat i slabá nebo šikmo uříznutá polena. Kvalitní materiály a profesionální zpracování stroje zaručují dlouhou životnost a spolehlivost.

Technické detaily: Vertikální štípač AL-KO LSV 6

Vertikální štípač AL-KO LSV 6 je schopen rozštípnout polena o délce až 103 cm, ale díky výškově nastavitelnému stolu je možné pohodlně štípat i kratší délky. Maximální štípací síla činí 6,0 t. Díky použití kvalitních materiálů a bytelné konstrukci činí celková hmotnost stroje 97 kg. Elektromotor má výkon 2700 W a je napájen ze standardní el. sítě o napětí 230 V. Výkonné hydraulické čerpadlo podává konstantní výkon při maximálním štípacím tlaku. Pojezdová kola usnadňují pohyb štípače i po nerovném povrchu, široká základna stroje zajišťuje stabilitu při práci.

I přes bezpečné ovládání štípače pomocí obouručního spínače doporučujeme při práci používat bezpečnostní obuv, ochranné brýle a rukavice. Při práci vždy dbejte na to, aby byl štípač umístěn na pevném rovném podkladu.

Vertikální štípač AL-KO LSV 6: Kde koupit & Alternativy

Den Holzspalter AL-KO LSV 6 můžete koupit přímo v našem webshopu nebo u některého z našich prodejců. Je to ideální pomocník při zpracování větších polen, až 103 cm délky.

Pokud hledáte ještě výkonnější štípač a máte k dispozici zásuvku na 380 V, doporučili bychom Vám nejvýkonnější model z naší nabídky, se štípacím tlakem až 8,0 t - LSV 8.


Související zboží