AL-KO SnowLine 700 E

AL-KO SnowLine 700 E
Výrobce: AL-KO
Kód zboží: 112931
Dostupnost: obvykle expedujeme do 7 prac. dnů

Cena: 29 990 Kč s DPH

S novou sněhovou frézou SnowLine 700 E Vás sníh už nepřekvapí.Kvalitní velké pneumatiky s hlubokým vzorkem i při extrémních podmínkách zaručí optimální jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost sněhové frézy. Rozsah šesti rychlostních stupňů vpřed a dvou vzad dovoluje plynulou regulaci pohonu kol. Úspora paliva.Silný motor sněhové frézy nabízí díky technologii OHV s ventily uloženými v hlavě válce vynikající účinnost, která umožňuje výrazné zvýšení výkonu při nižší spotřebě. Sníh lze bez námahy díky otočnému výhozovému komínu odhodit až do vzdálenosti 15-ti metrů. Pohon kol je nezávislý na vrstvě odfrézovávaného sněhu. Obslužné prvky a světlo jsou zabudované do konzole držadla. Rukojeti jsou dokonce i vyhřívané.

Startování  startovací lanko i el.startér 230 V

Pohon  6 dopředu/ 2 dozadu,gumová kola

Provedení sněhové frézy  2stupňová

Operační režim  benzín

Výška bunkru v cm  54,5 cm

Vyhřívané rukojeti  ano

Zdvihový objem v ccm  375ccm

Objem nádrže v litrech  6,5

Výkon kW  7,80 max. odhazovací vzdálenost (m)  15

Pracovní šířka (cm)  70

Světlomety  ano

Hmotnost cca v kg  118 kg   

Pohodlná obsluha

Díky kompaktním řídítkám jsou všechny důležité páky a vypínače obsluhou lehce dosažitelné. U vybraných typů jsou rukojeti vyhřívané.  

Úsporné ve spotřebě

Silné motory sněhových fréz nabízí díky technologii OHV s ventily uloženými v hlavě válce vynikající účinnost, která umožňuje výrazné zvýšení výkonu při nižší spotřebě.  

Bezpečný provoz

Kvalitní velké pneumatiky s hlubokým vzorkem nebo pásy( 760 TE) zaručí optimální jízdní vlastnosti a snadnou ovladatelnost sněhové frézy i při extrémních podmínkách. Až s šesti rychlostními stupni vpřed a dvěma vzad umožňuje pohodlně regulovat rychlost.

Úklid sněhu bez námahy

Sníh lze bez námahy díky otočnému výhozovému komínu odhodit až do vzdálenosti 15-ti metrů. Pohon kol je nezávislý na vrstvě odfrézovávaného sněhu.  

Robustní a spolehlivá

Díky silným a zimě odolným OH V-motorům a vypínatelnému pojezdu jsou dvoustupňové sněhové frézy SnowLine 560 II, 620 II, 620 E II, 700 E a 760 TE rychle použitelné.Ještě pohodlnější jsou frézy (700 E, 760 TE ) a s elektrickým startérem (620 E II, 700 E, 760 TE ), u kterých je zabezpečen rychlý start i při mrazivých teplotách. Protože sněhové frézy mají záběr až 76 cm, je sníh v krátké době odklizen.


Související zboží