Sony Bravia KD-65ZF9

Sony Bravia KD-65ZF9
Výrobce: Sony
Kód zboží:
Dostupnost: zboží dočasně nedostupné

Cena: 77 290 Kč s DPH

X-Wide Angle: Každý barevný odstín z jakéhokoli úhlu

Na tomto televizoru s širokým úhlem můžete sledovat živé realistické barvy dokonce i ze stran. Naše technologie X-Wide Angle vám umožňuje vychutnat si věrné stíny a odstíny displeje TRILUMINOS z jakéhokoli úhlu.

Technologie X-tended Dynamic Range™ PRO odhaluje realitu

Vychutnejte si překrásné noční záběry plné oslnivých světel a hlubších tónů černé. Tento televizor 4K Ultra HD s technologií X-tended Dynamic Range™ PRO má až dvanáctkrát vyšší kontrast než běžné televizory LED a stará se o to, aby tmavé scény byly ještě tmavší a světlé scény ještě jasnější.

Každý okamžik je díky technologií X-Motion Clarity™ překrásně zřetelný

S naší technologií X-Motion Clarity zůstává rychlá akce i nadále plynulá a zřetelná. Videozáznamy se pečlivě kontrolují, aby se minimalizovalo rozmazání. I během scén s vysokou rychlostí zůstávají obrazy věrohodné a neztrácení jas.

Displej TRILUMINOS™: Mimořádné barvy, mimořádná krása

Podívejte se na živé barvy ze světa kolem vás. Displej TRILUMINOS™ mapuje širší paletu barev a věrně reprodukuje každý stín a odstín.

Znovu objevte detaily s technologií 4K X-Reality™ PRO

Díky technologii 4K X-Reality PRO je každý snímek vylepšen tak, že se blíží skutečné kvalitě 4K a je mimořádně zřetelný. Snímky se zaostřují a vylepšují v reálném čase a v knihách a architektuře knihovny odhalují detaily navíc.

Objevte vzrušující zábavu v kvalitě 4K HDR

Tento televizor vám přináší vzrušení z filmů a her v kvalitě 4K HDR. Poradí si s celou řadou formátů HDR, včetně formátů HDR10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision™.

Proměňte svůj divácký zážitek díky funkci Dolby Vision™

Přiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Dolby Vision obsahuje funkci HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině.6

Užijte si hraní na systému PlayStation® v HDR

Televizory 4K HDR od Sony se skvěle hodí ke konzolím PlayStation®4 a PlayStation®4 Pro. Ponořte se do zábavného herního světa a vychutnejte si jeho živé textury a výrazné barvy. Díky neuvěřitelné kvalitě obrazu uvidíte, jak se vaše oblíbené hry probouzí k životu.

Objevujte nové možnosti s platformou Android TV™

Váš chytrý televizor Android je nyní ještě chytřejší. Užívejte si oblíbený obsah ze svého smartphonu nebo tabletu na krásné velké obrazovce televizoru BRAVIA™. Platforma Android TV™ s vylepšenou funkcí hlasového ovládání vám umožní se připojit a ovládat filmy, televizní pořady a tisíce aplikací pouhým hlasem.

Tento televizor je doporučován společností Netflix

Dopřejte si lepší zážitek ze streamování díky televizoru doporučenému službou Netflix. Televizor doporučený službou Netflix byl zvolen na základě vysokého výkonu, moderních chytrých funkcí a snadnému přístupu k aplikacím. 

Tenký hliníkový rám

Obrazovka je ohraničena tenkým a úzkým rámem, který maximalizuje zobrazovací plochu. Krásná hliníková úprava dodává televizoru špičkový vzhled.

Čistý vzhled zadní strany

Pokud nechcete, aby vám kabely kazily celkový dojem, využijte skrytou konstrukci kabelového panelu. Všechny kabely za panelem hravě skryjete. Poté je stačí protáhnout středem stojánku a výsledný dojem nebude kazit naprosto nic.7

Dejte sbohem kabelům

Všechny kabely vedoucí od zařízení set-top-box nebo přehrávačů Blu-ray schováte do unikátního stojanu. 

Technologie Super Resolution založená na objektech

Naše televizory vybavené technologií Super Resolution založené na objektech detekují jednotlivé objekty na obraze a zachovávají jejich detaily. Jsou rozpoznány stovky objektů a jejich rozlišení se individuálně upraví tak, aby vznikl obraz s výjimečnou přesností a detaily.

Vylepšení objektů pomocí HDR

S technologií vylepšení objektů pomocí HDR se analyzuje barva jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje se kontrast, na rozdíl od většiny televizorů, kde se kontrast nastavuje pouze na jedné kontrastní křivce od černé po bílou. Díky vylepšení jednotlivých objektů dokáže tento televizor dosáhnout větší hloubky, detailních textur a realističtějšího obrazu.

Super Bit Mapping™ 4K HDR

Světlo zapadajícího slunce obsahuje tisíce tónů, odstínů a barevných gradací. Technologie Super Bit Mapping 4K HDR je jako zázrakem odhalí. Při sledování televizoru vytváří plynulý, přirozený obraz v kvalitě rozlišení 4K, a to bez „pruhování“, které se může objevit u jiných televizorů.

Zpracování obrazu pomocí dvou databází

Jedna databáze se využívá k čištění obrazu a redukci šumu. Druhá pak k přepočtu rozlišení a vylepšení zřetelnosti. Tyto dvě výkonné databáze pro vylepšení obrazu pracují společně a dynamicky vylepšují pixely v reálném čase. Každá databáze obsahuje tisíce referencí dlouhodobě shromažďovaných během tvorby televizního obsahu a filmů.

Hlasové vyhledávání – řekněte, co chcete sledovat

Neztrácejte čas vyhledáváním a můžete o to déle sledovat vybraný obsah. Hlasové vyhledávání v platformě Android TV vkládá do vašich rukou mocné zbraně v podobě vyhledávače Google, abyste mohli vyhledávat obsah v různých službách bez nutnosti pracného zadávání textu. Můžete si také nechat obsah doporučit. Pokud například zadáte dotaz „romantické komedie“, zobrazí se seznam vhodných možností.8  

Chromecast built-in: Pohodlné přehrávání na dalších zařízeních

Model BRAVIA® má funkci Chromecast built-in, takže si můžete pohodlně užít přenos zábavy ze služeb, jako jsou YouTube™ nebo Netflix, ze svého osobního zařízení na úchvatné obrazovce televizoru BRAVIA®.9Můžete využít zařízení se systémem Android nebo iOS™ nebo notebook.

Google Play™: Svět obsahu a aplikací

Objevujte filmy a televizní pořady, hry a další obsah ve službě Google Play™. Zcela novým způsobem si můžete vychutnat obrovskou a stále rostoucí nabídku aplikací10 v televizoru.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence

Televizory BRAVIA™ používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Technologie Clear Phase pro plynulé a vyvážené frekvence

Televizory BRAVIA™ používají výkonný počítačový model pro analýzu a kompenzaci nepřesností odezvy reproduktorů. Provádějí takzvané „vzorkování“ frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Získané údaje jsou využívány k odstranění rušivých stoupání a poklesů v přirozené odezvě reproduktorů. Výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Možnost připojení Bluetooth® 

Připojte k televizoru zařízení kompatibilní s technologií BLUETOOTH® a dopřejte si jednoduchou bezdrátovou zábavu. Spárujte s televizorem BRAVIA® sluchátka Bluetooth® a užijte si oblíbené televizní pořady a hudbu na oblíbeném místě – bez rušení a přerušování.11 

Proměňte televizor v digitální rekordér: ZÁZNAM USB HDD

Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.12

Zařazení Televize
Výrobce Sonyopravit
Druh televizorů ? LEDopravit
DVB-T tuner ? anoopravit
4K televizory anoopravit
Hmotnost 29.5 kgopravit
 

Obraz

Rozlišení ? 3840 x 2160opravit
 

Vstupy / výstupy

USB port ? anoopravit
 

Další funkce

Wi-Fi ? anoopravit
HbbTV ? anoopravit
LAN konektor ano

Související zboží